SPECTRUM PLA PRE LIME GREEN 1,75 mm 1 kg

SPECTRUM PLA PRE LIME GREEN 1,75 mm 1 kg

Struna pre 3D tlač poľského výrobcu Spectrum. PLA PRO je nový materiál z kategórie PLA HEAT RESISTANT a je určený pre tepelné namáhanie nad 80 ° C.

23,60 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Struna pre 3D tlač poľského výrobcu Spectrum.

V kartónovej krabici nájdete materiál vákuovo zabalený spolu so silikagélom na pohlcovanie vlhkosti. Krabica s cievkou váži cca 1,4 kg. Struna je namotaná na číre cievke o vonkajším priemerom 20 cm, šírke 7,5 cm a stredovom otvore 5,2 cm. Priemer struny 1,75 mm (s toleranciou +/- 0,05 mm).

Popis materiálu : Klasické PLA je určené pre výtlačky, ktoré bezpečne odolávajú teplotám do max. 60 ° C a okolo 80 ° C už strácajú tvar a mäknú . PLA PRO je nový materiál z kategórie PLA HEAT RESISTANT a je určený pre tepelné namáhanie nad 80 ° C. Zvýšené tepelnej odolnosti docielite zahriatím výtlačku (najlepšie v rúre). Pozor ale na výtlačky s tenkou stenou - je tu nebezpečenstvo skrúteniu.

Výpis hlavných vlastností : Jednoduché nastavenie pre tlač. Malé zmršťovanie pri chladnutí - nie je nevyhnutná vyhrievaná podložka alebo komora. Dobrá kvalita výtlačkov aj pri tlači na vysokej rýchlosti. Rozpustné v hydroxide sodnom. Biologicky odbúrateľný materiál.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info