Filament SPECTRUM ABS SMART Polar White 1,75 mm 1 kg

Filament SPECTRUM ABS SMART Polar White 1,75 mm 1 kg

Struna pre 3D tlač poľského výrobcu Spectrum. ABS je jeden z najpoužívanejších plastov pre 3D tlač. Jednou z jeho najznámejších aplikácií je stavebnice LEGO.

18 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Struna pre 3D tlač poľského výrobcu Spectrum.

V kartónovej krabici nájdete materiál vákuovo zabalený spolu so silikagélom na pohlcovanie vlhkosti. Krabica s cievkou váži cca 1,4 kg. Struna je namotaná na číre cievke o vonkajším priemerom 20 cm, šírke 7,5 cm a stredovom otvore 5,2 cm. Priemer struny 1,75 mm (s toleranciou +/- 0,05 mm).

Popis materiálu : Termoplast ABS je jedným z najpoužívanejších plastov pre odlievanie vstrekovaním do foriem, jednou z jeho najznámejších aplikácií je stavebnice LEGO. ABS je zároveň jeden z najpoužívanejších plastov pre 3D tlač, nie je síce tak užívateľsky prívetivý ako PLA, výtlačky z neho ale nachádzajú viac využitie vďaka jeho lepším fyzikálno mechanickým vlastnostiam. Jeho mechanické vlastnosti sa zachovávajú do teploty až okolo 100 ° C. Tento plast je zdravotne nezávadný. Nevýhodou tohto materiálu je veľká zmrašťovanie pri jeho chladnutí, preto je nevyhnutné mať pre jeho tlač vyhrievanou podložku, alebo ideálne celú tlačovú komoru.

Použitie : Mechanicky namáhané a pohyblivé diely až do 100 ° C. Možnosť tlače zložitejších geometriou s podperami z odplavitelných materiálov. Sochy a dekorácie vyhladené pomocou acetónu.

Výpis hlavných vlastností : Odolnejšie a pevnejšie ako PLA. Možnosť tlače s podperami z odplavitelných materiálov. Vyššia teplotná odolnosť, až do 100 ° C. Veľká zmrašťovanie pri chladnutí - nutnosť vyhrievané podložky alebo komory. Možnosť povrchovej úpravy pomocou acetónu. Brúsiteľný.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info