SPECTRUM PETG TRANSPARENT BLUE 1,75 mm 1 kg

SPECTRUM PETG TRANSPARENT BLUE 1,75 mm 1 kg

Struna pre 3D tlač poľského výrobcu Spectrum. Mechanické vlastnosti termoplastu PET v sebe kombinujú ako vysokú pevnosť, tak pružnosť.

17,60 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Struna pre 3D tlač poľského výrobcu Spectrum.

V kartónovej krabici nájdete materiál vákuovo zabalený spolu so silikagélom na pohlcovanie vlhkosti. Krabica s cievkou váži cca 1,4 kg. Struna je namotaná na číre cievke o vonkajším priemerom 20 cm, šírke 7,5 cm a stredovom otvore 5,2 cm. Priemer struny 1,75 mm (s toleranciou +/- 0,05 mm).

Popis materiálu : Mechanické vlastnosti termoplastu PET v sebe kombinujú ako vysokú pevnosť, tak pružnosť. Preto sa výborne hodí pre tlač mechanicky namáhaných dielov, u ktorých je zároveň kladený nárok na dlhodobú trvanlivosť. Trvanlivosť tohto termoplastu je daná jeho dobrými fyzikálno-chemickými vlastnosťami, ako je vysoký rozsah teplotnej odolnosti a odolnosť proti chemickým látkam ako sú rozpúšťadlá a slabé roztoky kyselín a zásad. Vďaka nízkej teplotnej rozťažnosti je tento materiál možné tlačiť aj na tlačiarňach bez vyhrievané komory, alebo tlačové dosky.

Použitie : Mechanicky namáhané diely-ozubené kolesá, diely pre modelárov RC, náhradné diely. Tvarové nádoby na jedlo a nápoje. Nádobky na chemické vzorky.

Výpis hlavných vlastností : Pružnejší a pevnejšie ako PLA a ABS Vysoká nárazová odolnosť a trvanlivosť - vhodný pre mechanicky namáhané diely. Väčšie teplotné aj žiarová odolnosť ako u ABS a PLA. Dobre brúsiteľný. Odolný proti rozpúšťadlám a slabším roztokom kyselín a zásad. Zdravotne nezávadný materiál. Malé zmršťovanie pri chladnutí - nie je nevyhnutná vyhrievaná podložka alebo komora - za predpokladu, že je podložka namazané nejakým lepidlom - napr. KORES.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info