PLA filament 1,75 mm zelený Verbatim 1 kg

PLA filament 1,75 mm zelený Verbatim 1 kg

Táto 3D struna PLA od spoločnosti Verbatim v zelenej farbe vám vďaka svojim skvelým vlastnostiam zaistí rovnomernosť podávania. Tento materiál je vyrobený z kyseliny polymléčné.

24,80 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Verbatim

Táto 3D struna PLA od spoločnosti Verbatim v zelenej farbe vám vďaka svojim skvelým vlastnostiam zaistí rovnomernosť podávanie, stabilné výsledky 3D tlače aj následnú opracovateľnosť (postprocessing).

PLA je bioplastický materiál vyrobený z kyseliny polymléčné na báze prírodných kukuričných vlákien. Neobsahuje ťažké kovy, ftaláty ani BPA a je plne biologicky odbúrateľný. Cez svoj prírodný pôvod surovín výtlačok z PLA vykazuje skvelé tlačové vlastnosti.

Tlač z PLA je veľmi jednoduchý, nevyžaduje vyhrievanou tlačovú podložku, nie je náchylný k deformáciám ako iné bežne používané filamenty a výsledný výtlačok odolá dlhodobo teplotám až 58 ° C.

Každá cievka je dodávaná vo vákuovom balení s vysúšacím vreckom pre zachovanie svojich tlačových vlastností. Pre otvorenie doporučujeme skladovať opäť v suchom prostredí.

Hmotnosť cievky vrátane obalu je 1,4 kg.

Farba: zelená
Váha materiálu: 1 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,03 mm
Teplota podložky: 0 - 60° C
Teplota trysky: 190 - 220° C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info