ABS Tech-Line svietiace v tme modrá 1,75 mm Herz 1 kg

ABS Tech-Line svietiace v tme modrá 1,75 mm Herz 1 kg

ABS tech Line modrý luminiscenčné sa radí medzi špeciálne vlákna, ktoré po nasvietení na svetle potom svietia v tme jasne modrou farbou. Je jedným z najčastejšie používaných materiálov je práve ABS. Má mnoho nesporných výhod, medzi ktoré patrí napríklad veľká tvrdosť, teplotná odolnosť či odolnosť proti niektorým chemickým látkam.

42 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Herz

Jedným z najčastejšie používaných materiálov je práve ABS . Má mnoho nesporných výhod, medzi ktoré patrí napríklad veľká tvrdosť, teplotná odolnosť či odolnosť proti niektorým chemickým látkam. Ďalšou výhodou je potom aj malá hmotnosť vytlačených predmetov. Výtlačky vyrobené z ABS môžu byť ďalej spracované ako mechanicky, tak i chemicky pomocou acetónu. Tlačené prvky môžu slúžiť ako koncepčné modely pre nové výrobky alebo dokonca ako ich konečná verzia. ABS možno tiež použiť pri výrobe prototypových prvkov, ktoré sú viac mechanicky zaťažované.

Modely vytlačené z materiálu ABS (akrylonitrilbutadienstyren) sú samozrejme zdravotne nezávadné, ale počas tlače sa môžu uvoľňovať potenciálne nebezpečné látky. Jednotlivé diely vytlačené z ABS je možné lepiť rozpúšťadlovými aj polyakrylátovým lepidlami.

ABS tech Line modrý luminiscenčné sa radí medzi špeciálne vlákna, ktoré po nasvietení na svetle potom svietia v tme jasne modrou farbou.

Špecifikácia :

  • Teplota tlače: 220 ° - 250 ° C
  • Teplota podložky: 100 ° - 120 ° C
  • Balenie: 1 kg
  • Šírka struny: 1,75 mm
  • Farba: modrá
Farba: modrá, svieti v tme
Váha materiálu: 1 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 100 - 120°C
Teplota trysky: 220 - 250°C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info