ABS Tech-Line svietiace v tme žltá 1,75 mm Herz 1 kg

ABS Tech-Line svietiace v tme žltá 1,75 mm Herz 1 kg

ABS tech Line žltý luminiscenčné sa radí medzi špeciálne vlákna, ktoré po nasvietení na svetle potom svietia v tme žiarivo žltou farbou. Je jedným z najčastejšie používaných materiálov je práve ABS. Má mnoho nesporných výhod, medzi ktoré patrí napríklad veľká tvrdosť, teplotná odolnosť či odolnosť proti niektorým chemickým látkam.

42 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Herz

Jedným z najčastejšie používaných materiálov je práve ABS . Má mnoho nesporných výhod, medzi ktoré patrí napríklad veľká tvrdosť, teplotná odolnosť či odolnosť proti niektorým chemickým látkam. Ďalšou výhodou je potom aj malá hmotnosť vytlačených predmetov. Výtlačky vyrobené z ABS môžu byť ďalej spracované ako mechanicky, tak i chemicky pomocou acetónu. Tlačené prvky môžu slúžiť ako koncepčné modely pre nové výrobky alebo dokonca ako ich konečná verzia. ABS možno tiež použiť pri výrobe prototypových prvkov, ktoré sú viac mechanicky zaťažované.

Modely vytlačené z materiálu ABS (akrylonitrilbutadienstyren) sú samozrejme zdravotne nezávadné, ale počas tlače sa môžu uvoľňovať potenciálne nebezpečné látky. Jednotlivé diely vytlačené z ABS je možné lepiť rozpúšťadlovými aj polyakrylátovým lepidlami.

ABS tech Line žltý luminiscenčné sa radí medzi špeciálne vlákna, ktoré po nasvietení na svetle potom svietia v tme žiarivo žltou farbou.

Špecifikácia :

  • Teplota tlače: 220 ° - 250 ° C
  • Teplota podložky: 100 ° - 120 ° C
  • Balenie: 1 kg
  • Šírka struny: 1,75 mm
  • Farba: svietiace v tme žltá
Farba: žltá, svieti v tme
Váha materiálu: 1 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 90 - 110° C
Teplota trysky: 220 - 250° C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info