Gembird TPE FLEX Red 1,75 mm 1 kg

Gembird TPE FLEX Red 1,75 mm 1 kg

Flex je pružný a pevný materiál, z kategórie pružných materiálov má najväčšiu pevnosť a je najmenej pružný. Vyššia pevnosti, dobre odoláva dynamickým nárazom. Priemer struny 1,75 mm (s toleranciou +/- 0,05 mm).

30 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Kvalitný tlačový materiál značky Gembird.

V kartónovej krabici nájdete materiál vákuovo zabalený spolu so silikagélom na pohlcovanie vlhkosti a ďalej je pribalená kartička s podoručenými teplotami pre extrudér a bed. Krabica s cievkou váži cca 1,4 kg.

Struna je namotaná na cievke o vonkajším priemerom 200 mm, šírke 67 mm a stredovom otvore 53 mm. Priemer struny 1,75 mm (s toleranciou +/- 0,05 mm).

Popis materiálu: Flex je pružný a pevný materiál, z kategórie pružných materiálov má najväčšiu pevnosť a je najmenej pružný. Vďaka svojej vyššej pevnosti sa hodí pre tlač silentblokov, na ktoré môže pôsobiť aj väčšie zaťaženie, zároveň dobre odoláva dynamickým nárazom. Ideálne sa tento materiál hodí pre tlač objektov s jednoduchšie geometriou, ako sú napríklad kryty na telefón alebo jednoduché tlmiace prvky.

Použitie:

 • Tlač deformovateľných objektov s pamäťovým efektom
 • Tlač prvkov tlmiacich nárazy-silentbloky, kryty na telefóny

  Výpis hlavných vlastností:

  • Elastický materiál
  • Odolný pri dynamickom namáhaní
  • Tvarová pamäť
  • Malé zmršťovanie pri chladnutí - nrní nevyhnutná vyhrievaná podložka alebo komora

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info