Gembird PLA Brown 1,75 mm 1 kg

Gembird PLA Brown 1,75 mm 1 kg

PLA je jedným z najpoužívanejších materiálov pre 3D tlač vôbec. Vďaka svojim nízkym nárokom sa PLA odporúča ako štartovej materiál pre začiatok s 3D tlačou. Jeho nízka teplotná rozťažnosť ho predurčuje aj na tlač veľkých dielov a to bez vyhrievané komory, alebo podložky. Ďalšou výhodou tohto termoplastu je tiež jeho úplná biologická odbúrateľnosť. Malé zmršťovanie pri chladnutí, dobrá kvalita výtlačkov aj pri tlači na vysokej rýchlosti, 100% recyklovateľný, biologicky odbúrateľný materiál.

15,20 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Kvalitný tlačový materiál značky Gembird.

V kartónovej krabici nájdete materiál vákuovo zabalený spolu so silikagélom na pohlcovanie vlhkosti a ďalej je pribalená kartička s podoručenými teplotami pre extrudér a bed. Krabica s cievkou váži cca 1,4 kg.

Struna je namotaná na cievke o vonkajším priemerom 200 mm, šírke 67 mm a stredovom otvore 53 mm.

Popis materiálu: PLA je jedným z najpoužívanejších materiálov pre 3D tlač vôbec. Ďalší materiál, ktorý je na poli 3D tlače takto hojne zastúpený je ABS, termoplast ABS má však oproti PLA výrazne vyššie nároky na samotný tlač. Vďaka svojim nízkym nárokom sa PLA odporúča ako štartovej materiál pre začiatok s 3D tlačou. Jeho nízka teplotná rozťažnosť ho predurčuje aj na tlač veľkých dielov a to bez vyhrievané komory, alebo podložky. Ďalšou výhodou tohto termoplastu je tiež jeho úplná biologická odbúrateľnosť, ktorá je daná tým, že je vyrábané z obnoviteľných zdrojov ako kukuričného, ​​alebo zemiakového škrobu. PLA je tiež často používané pri tlačiarňach s viacerými extrúdery ako podporný materiál.

Použitie: Mechanicky málo namáhané modely do 60 ° C, hračky modely, sochy, dekorácie.

Výpis hlavných vlastností:

  • Jednoduché nastavenie pre tlač
  • Malé zmršťovanie pri chladnutí-nie je nevyhnutná vyhrievaná podložka alebo komora
  • Dobrá kvalita výtlačkov aj pri tlači na vysokej rýchlosti
  • Rozpustné v hydroxide sodnom
  • 100% recyklovateľný, biologicky odbúrateľný materiál

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info