Filament-PM PET-G tlačová struna čierna 1,75 mm 2 kg Filament PM

Filament-PM PET-G tlačová struna čierna 1,75 mm 2 kg Filament PM

PET-G tlačová struna čierna s priemerom 1,75 mm vo 2kg návinu je vhodná pre tlač na všetkých tlačiarňach (FDM) s vyhrievanou podložkou. Tlač z tohto materiálu je ľahký a výsledný výtlačok je lesklý s príjemným farebným zafarbením. Tento väčší návin sa uplatní najmä tam, kde sú dlhé tlačové úlohy a nie je tak nutné často tlač prerušovať kvôli výmene cievky.

45,96 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Filament-PM

Tlačové struny českej značky Filament-PM (známe tiež pod označením Plasty Mladeč) patrí medzi kvalitné materiály a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konštantný priemer struny po celej jej dĺžke. Tieto vlákna sú chránené dvojitým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je prítomný vysúšací sáčok, ktorý zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál. K dispozícii sú v širokej škále farieb.

Ide o pevný a húževnatý materiál, ktorý sa vyznačuje dobrou teplotnou stálosťou. Tento materiál vďaka malému zmršteniu pri tlači je vhodný pre tlač veľkých objektov. PETG je na rozdiel od iných materiálu viac odolný voči kyselinám a rozpúšťadlám, vysokým i nízkym teplotám. Je možné tepelne tvarovať z neho vytlačený predmet alebo ho leštiť ohňom.

Hmotnosť cievky vrátane obalu 2,8 kg.

Vnútorný priemer cievky: 52 mm, vn lárnejší 300 mm, šírka cievky 107 mm. POZOR! - Cievka má väčšie rozmery ako štandardné 1kg balení.

Farba: čierna
Váha materiálu: 2 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 70 - 80 ° C
Teplota trysky: 220 - 250° C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info