Filament-PM PET-G tlačová struna biela 1,75 mm 2 kg Filament PM

Filament-PM PET-G tlačová struna biela 1,75 mm 2 kg Filament PM

PET-G tlačová struna biela s priemerom 1,75 mm je vhodná pre tlač na všetkých tlačiarňach (FDM) s vyhrievanou podložkou. Tlač z tohto materiálu je ľahký a výsledný výtlačok je s príjemným farebným zafarbením. 2kg balenie navyše uľahčí Vaše dlhší výtlačky. Nie je už potrebné často meniť cievky a samotný tlač je bez problematického napojenia.

43,68 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Filament-PM

Tlačové struny českej značky Filament-PM (známe tiež pod označením Plasty Mladeč) patrí medzi kvalitné materiály a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konštantný priemer struny po celej jej dĺžke. Tieto vlákna sú chránené dvojitým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je prítomný vysúšací sáčok, ktorý zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál. K dispozícii sú v širokej škále farieb.

Ide o pevný a húževnatý materiál, ktorý sa vyznačuje dobrou teplotnou stálosťou. Tento materiál vďaka malému zmršteniu pri tlači je vhodný pre tlač veľkých objektov. PETG biely filament je na rozdiel od iných materiálu viac odolný voči kyselinám a rozpúšťadlám, vysokým i nízkym teplotám. Je možné tepelne tvarovať z neho vytlačený predmet alebo ho leštiť ohňom.

Hmotnosť cievky vrátane obalu 2,8 kg.

Vnútorný priemer cievky : 52 mm, vonkajšie 300 mm, šírka cievky 107 mm < / p>

Farba: biela
Váha materiálu: 2 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 60 - 80° C
Teplota trysky: 220 -250°C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info