eResin - Flex - flexibilná živica pre LCD tlačiarne

eResin - Flex - flexibilná živica pre LCD tlačiarne

eResin - Flex - flexibilná živica pre LCD tlačiarne, balenie 0,5 kg (čistá hmotnosť živice) približne 510 ml. Živica podobná TPU. Vysoká flexibilita, vysoká odolnosť, tvrdosť 60-90A, vysoká húževnatosť, oteruvzornosť, vysoká mechanická pevnosť, odolnosť proti roztrhnutiu. Ohybný, roztiahnuteľný a stlačiteľný.

Varianty produktov

  • 33,96 € s DPH

33,96 € s DPH

【eResin - FLEX】 Živica podobná TPU. Vysoká flexibilita, vysoká odolnosť, tvrdosť 60-90A, vysoká húževnatosť, oteruvzornosť, vysoká mechanická pevnosť, odolnosť proti roztrhnutiu. Ohybný, roztiahnuteľný a stlačiteľný.

【Vysoká presnosť a nízké zmrštenie】 eFlexible - Flexibilná živica eSUN obsahuje polyurethanakrylátové monomery, ktoré znižujú objemové zmrštenie počas procesu vytvrdzovania, čo zaisťuje vysokú presnosť tlačového modelu s hladkým povrchom.

【Rychlé vytvrdzovanie a skvelá stabilita】 eSUN LCD Resin bol navrhnutý tak, aby znížil čas tlače vďaka svojej vynikajúcej tekutosti. Tiež má táto UV živica dobrú kombináciu pružnosti a húževnatosti, silnú priľnavosť modelu a ľahko sa oddeluje po tvárnení.

【Profesionálna LCD fotocitlivá živica】 Špeciálne navrhnutá pre LED svetelný zdroj pre dosiahnutie lepšej kvality tlače. eSUN Flexible Resin je kompatibilný s väčšinou LCD 3D tlačiarní pre rýchle prototypovanie. Ideálna pre puzdra na telefóny, lekárske modely, hračky a modely obuvi.

【Bezpečné a zabezpečené balenie】 Čistá hmotnosť: 500 g. Hrubá hliníková fľaša úplne chráneni pred svetlom. Fľaša odolná proti úniku plne zabalená do plastového bublinkového vrecka, aby sa zaistilo, že živica zostane na mieste, kam patrí.

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info