C-TECH PET-G BLUE 1,75 mm 1 kg (C-TECH PET-G MODRÁ 1,75 mm 1 kg)

C-TECH PET-G BLUE 1,75 mm 1 kg (C-TECH PET-G MODRÁ 1,75 mm 1 kg)

Struna pre 3D tlač výrobca C-TECH, ktorý prináša za veľmi zaujímavú cenu PETG pre bežnú tlač v širokom sortimente farieb. V kartónovej krabici nájdete materiál vákuovo zabalený spolu so silikagélom na pohlcovanie vlhkosti. Krabica s cievkou váži cca 1,4 kg. Struna je namotaná na cievke s vonkajším priemerom 18 cm, šírkou 7,7 cm a stredovom otvoru 6 cm. Priemer struny 1,75 mm (s toleranciou +/- 0,05 mm). Opis materiálu: materiál PETG je veľmi podobný materiálu PET, z ktorého sa vyrába väčšina PET fliaš. Jedná sa o pevný a húževnatý materiál, ktorý sa má veľkú tepelnú stálosť. Vďaka malému zmrštenie pri tlači je vhodný pre tlač väčších objektov. PETG má mechanické a tepelné vlastnosti lepšie ako ABS pri zachovaní kvality tlače z PLA. Výpis hlavných vlastností: jednoduché nastavenie pre tlač, pri tlači väčšieho objemu je model ľahší, neuvoľňuje nebezpečné pachy, 100% recyklovateľný, biologicky odbúrateľný materiál.

21,96 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Struna pre 3D tlač výrobca C-TECH, ktorý prináša za veľmi zaujímavú cenu PETG pre bežnú tlač v širokom sortimente farieb.

V kartónovej krabici nájdete materiál vákuovo zabalený spolu so silikagélom na pohlcovanie vlhkosti. Krabica s cievkou váži cca 1,4 kg.

Struna je namotaná na cievke s vonkajším priemerom 18 cm, šírkou 7,7 cm a stredovom otvoru 6 cm.

Priemer struny 1,75 mm (s toleranciou +/- 0,05 mm)

Opis materiálu: materiál PETG je veľmi podobný materiálu PET, z ktorého sa vyrába väčšina PET fliaš. Jedná sa o pevný a húževnatý materiál, ktorý sa má veľkú tepelnú stálosť. Vďaka malému zmrštenie pri tlači je vhodný pre tlač väčších objektov. PETG má mechanické a tepelné vlastnosti lepšie ako ABS pri zachovaní kvality tlače z PLA.

Výpis hlavných vlastností:

  • jednoduché nastavenie pre tlač
  • pri tlači väčšieho objemu je model ľahší
  • neuvoľňuje nebezpečné pachy
  • 100% recyklovateľný, biologicky odbúrateľný materiál

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info