PET-G / CF tlačová struna 1,75mm 0,5kg čierna Filament-PM

PET-G / CF tlačová struna 1,75mm 0,5kg čierna Filament-PM

PETG / CF čierna tlačová struna o priemere 1,75mm značky Filament PM je určená pre FDM technológiu tlače s 20% podielom carbonu (uhlíka). Filamenty sa vyznačujú vyso

34,36 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Filament-PM

PETG / CF čierna tlačová struna o priemere 1,75mm značky Filament PM je určená pre FDM technológiu tlače s 20% podielom carbonu (uhlíka). Filamenty sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči nárazu aj pri nízkych teplotách, majú vysokú teplotnú odolnosť a vysokú tuhosť. Materiál je vhodný aj pre veľké publikácie.

Pre prácu s týmto materiálom je nutné použiť vyhrievanou podložku aspoň na 60 - 80 ° C (podľa tlačiarne). Nastavenie tlače odporúčame podobné ako u klasického PET-G (tryska, chladenie, adhezívum).

Tlačové struny českej značky Filament-PM (známe tiež pod označením Plasty Mladeč) patrí medzi kvalitné materiály a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konštantný priemer struny po celej jej dĺžke. Tieto vlákna sú chránené dvojitým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je prítomný vysúšací sáčok, ktorý zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál.

Vonkajší priemer cievky 202 mm, vnútorný otvor 50 mm, šírka 58 mm. Hmotnosť cievky vrátane obalu 0,7 kg.

Farba: čierna
Váha materiálu: 0,5 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 70 - 80 ° C
Teplota trysky: 220 - 250° C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info