Filament-PM PET-G tlačová struna žltá transparentná 1,75 mm 1 kg Filament PM

Filament-PM PET-G tlačová struna žltá transparentná 1,75 mm 1 kg Filament PM

PET-G tlačová struna žltá transparentná o priemere 1,75mm je vhodná pre tlač na všetkých tlačiarňach (FDM) s vyhrievanou podložkou. Tlač z tohto materiálu je ľahký

22,57 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Filament-PM

PET-G tlačová struna žltá transparentná o priemere 1,75mm je vhodná pre tlač na všetkých tlačiarňach (FDM) s vyhrievanou podložkou. Tlač z tohto materiálu je ľahký a výsledný výtlačok je lesklý s príjemným farebným zafarbením.

Tlačové struny českej značky Filament-PM (známe tiež pod označením Plasty Mladeč) patrí medzi kvalitné materiály a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konštantný priemer struny po celej jej dĺžke. Tieto vlákna sú chránené dvojitým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je prítomný vysúšací sáčok, ktorý zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál. K dispozícii sú v širokej škále farieb.

Ide o pevný a húževnatý materiál, ktorý sa vyznačuje dobrou teplotnou stálosťou. Tento materiál vďaka malému zmršteniu pri tlači je vhodný pre tlač veľkých objektov. PETG je na rozdiel od iných materiálu viac odolný voči kyselinám a rozpúšťadlám, vysokým i nízkym teplotám. Je možné tepelne tvarovať z neho vytlačený predmet alebo ho leštiť ohňom.

Vonkajší priemer cievky 202 mm, vnútorný otvor 50 mm, šírka 90 mm. Hmotnosť cievky vrátane obalu 1,4 kg.

Odporúčané nastavenia tlače od našich zákazníkov:

PETG Plasty Mladeč na odmastené podložke PEI drží skvele, nie je potrebné použitie žiadneho adhezíva. U sklenených podložiek (zrkadla) sa odporúča lepidlo alebo lepiaca páska (maliarska papierová ) pre lepšie uchytenie tlače, výborne funguje aj 3DLAC . Teplota podložky 75 ° C , teplota trysky 230-235 ° C . Rýchlosť tlače 40mm / s.

Farba: transparentná, žltá
Váha materiálu: 1 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 60 - 80° C
Teplota trysky: 220 -250°C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info