Filament-PM ABS-T tlačová struna čierna 1,75 mm 1 kg Filament PM

Filament-PM ABS-T tlačová struna čierna 1,75 mm 1 kg Filament PM

ABS-T je tvrdšia a pevnejšia s vyššou teplotou mäknutia. Tlačové struny českej značky Filament PM, známe tiež ako "Plasty Mladeč", patrí medzi kvalitné materiály a zaručujú bezproblémovú tlač. Hrúbka struny: 1,75 mm.

23,96 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Filament-PM

Tlačové struny českej značky Filament PM, známe tiež ako "Plasty Mladeč", patrí medzi kvalitné materiály a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konštantný priemer struny po celej jej dĺžke. Struny sú chránené dvojitým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je prítomný vysúšací sáčok, ktorý zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál. Sú vlákna vyrábané v širokej palete farieb.

ABS-T tlačová struna čierna 1,75 mm PM je materiál určený pre 3D tlač využívajúce FFF / FDM technológiu, ktorý u možňuje kvalitnú tlač aj pri náročných detailoch. Použitie je vhodné pre výrobu funkčných vzoriek, prototypov, výrobných nástrojov, ale aj na výrobu vecí pre každodenné použitie. Vhodné pre tlač na tlačiarňach s vyhrievanou podložkou.

Rozdiel medzi ABS a ABS-T : ABS-T je tvrdšia a pevnejšia s vyššou teplotou mäknutia, má menšiu zmrštenie a tým pádom z neho možno tlačiť objekty väčšej veľkosti. Farby sú lesklé a niektoré transparentné. Klasické ABS je viac húževnaté, vyznačuje sa smrštivostí a farby sú matné.

Tento typ ABS sa hodí na tlač i veľkých objektov. Jedná sa o polymér rozpustný v acetónu. Materiál je pevný a húževnatý a je zdravotne nezávadný. U farieb s flitrami odporúčame trysku 0,4 mm a väčší.

Vonkajší priemer cievky 202 mm, vnútorný otvor 50 mm, šírka 90 mm. Hmotnosť cievky vrátane obalu 1,4 kg.

Farba: čierna
Váha materiálu: 1 kg
Priemer: 1,75 mm
Presnosť struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 90 - 110°C
Teplota trysky: 230 -250°C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info