ASA Extrafill "Traffic black" 2,85 mm 3D filament 750g Fillamentum

ASA Extrafill "Traffic black" 2,85 mm 3D filament 750g Fillamentum

ASA je veľmi podobný ABS, má však väčšiu tuhosť, rezistentné voči UV žiareniu, nízka hladina žltnutiu, odolnosť voči poveternostným podmienkam. Tlačové struny značky Fillamentum patrí medzi materiálmi špičkovej kvality a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu.

27,40 € s DPH

Dostupnosť: 1-7 dní

Výrobca: Fillamentum

Tlačové struny značky Fillamentum patrí medzi materiálmi špičkovej kvality a zaručujú bezproblémovú tlač. Pri výrobe je použité laserové meranie hrúbky materiálu a tým je zabezpečený konštantný priemer struny po celej jej dĺžke. Struny značky Fillamentum sú chránené dvojitým obalom proti pôsobeniu UV žiarenia a v každom balení je prítomný vysúšací sáčok, ktorý zabraňuje prípadnému pôsobeniu vlhkosti na materiál.

ASA je veľmi podobný ABS. Oproti ABS má však väčšiu tuhosť, je rezistentný voči UV žiareniu a vykazuje nízku hladinu žltnutie. Zmrštenie tohto materiálu je podobné ako u ABS. Povrch 3D modelov z ASA má však vďaka vysokému lesku, veľmi odlišný charakter. Prednosťou tohto materiálu je výborná odolnosť voči poveternostným podmienkam.

Použitie: vhodný pre výrobu prototypov, strojárskych nástrojov i koncových výrobkov pre bežné použitie vrátane využitia pre tlač dielov pre vonkajšie aplikácie. Tlač je ucelený a pevný, vhodný aj na malé detaily, vytlačená objekt je lesklý.

Materiálový list

Farba: čierna
Váha materiálu: 0,75 kg
Priemer: 2,85 mm – 3 mm
Presnosť struny: ± 0,05 mm
Teplota podložky: 60 - 100°C
Teplota trysky: 250 - 255°C

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info