Daylight Resin - fotopolyméry pre LC tlačiarne

Daylight Resin - fotopolyméry pre LC tlačiarne

Daylight resin ponúkame v 6 variantoch (tvrdý, pevný, flexibilný, odlevatelný, húževnatý, vysokopevnostné) a v niekoľkých farbách. Resiny sú kompatibilné s tlačiarňami Photocentric a ďalšími. Objem resinu: 1 kg

83,96 € s DPH

Dostupnosť: Skladom <10ks

Výrobca: Photocentric 3D

Resin je určený do tlačiarní Photocentric

Tvrdý

Tvrdý resin je ideálny pre výrobu predmetov, kde chcete veľmi tvrdý výtlačok, ktorý sa nedeformuje ani pod väčšími silami. Resin má mierne zmrštenia (2%) a rýchlo sa vytvrdzuje. Výtlačky vykazujú veľmi dobrú pevnosť v ťahu, vysokú teplotu mäknutia podľa Vicata, takmer žiadne predĺženie.

Tvrdosť: 80 SHD

Pevný

Pevný resin je rozložiteľný pre objekty, ktoré sa pod väčšou silou majú ľahko pružne deformovať. Výtlačky sa budú ľahko ohýbať a naťahovať pri použití sily. Výtlačky sú pevné v ťahu a majú obmedzené predĺženie.

Tvrdosť: 40 SHD

Flexi

Výtlačky z flexibilného polyméru sú stále tvrdé ale flexibilné. Výtlačok môžete ľahko ohnúť alebo stlačiť a behom chvíľky sa vráti do pôvodnej podoby. Nízka pevnosť v ťahu, a vyššie predĺženie sú typické pre Flexi polymér.

Tvrdosť: 65 ShA

Odlévatelný

Odlévatelný fotopolymér je špeciálne navrhnutý tak, aby vytváral vysokokvalitnú formy. Pri vypálenie nezanecháva takmer žiadny popol. Pri vypaľovaní je so vzrastajúcou teplotou resin splyňovanie, aby sa zabránilo nárastu tlaku pri odlievaní. Zostane suchý veľmi detailné povrch ideálny pre vašu formu.

Tvrdosť: 80 SHD

Húževnatý

Výrobky sú tuhé, ale vykazujú dobrú pružnosť, pevnosť, dobré vlastnosti v ťahu a v strihu, malé zmrštenie. Po stlačení sa vráti do pôvodnej polohy.

Tvrdosť: 80 SHD

Vysokopevnostné

Výtlačky vykazujú vysokú pevnosť v ťahu, nízke predĺženie a malé zmrštenie. Objekty sa nebudú ohýbať.

Tvrdosť: 80 SHD

FARBA resinu bude doriešená individuálne!

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info